Savet

Savet

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2009
  • Poruke: 2

Imam lap top Amilo MS 2228 i napso mi je ekran:. Molim za savet šta da uradim.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Mar 2009
  • Poruke: 449

ajde objasni malo ako nije problem



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1330 korisnika na forumu :: 120 registrovanih, 8 sakrivenih i 1202 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, Abebe Bikila, amaterSRB, Apok, b_z_b, BaneM75, bankulen, Baždaranac, BB, Blair, bolimejoli, Borski1977, Bubili, bunker, cenejac111, CHARLIE JA., Cicumile, Cirkon, Coabelgrade, comi_pfc, Czrweni, d.arsenal321, DaliborVukadinovic, DeerHunter, dejan1972, Dejan_vw, Demi87, DezurniOperativni, DLazić, dnevnasoba, DonRumataEstorski, Dorcolac, dusanobr, Duschi, Džekson, esko_hz, Flanker-G, g_g, Georgius, Giskard, Goga, Grebostrek, gregorxix, Helket, ikan, jalos, jodzula, K2, Kole1975, komenski, Krajišnik97, Krin, Krusarac, kunktator, kuntakinte, kybonacci, loon123, luka35, M74AB3, mainstream, MaschinenPistole, mat, MaxLevenfeld, mačković, MB120mm, Medojed, Miki01, Miler88, monomah, morava_01, Mrav Obrad, nenooo, NeutrinoSRB, oldtimer, Orc, Papadubi, Parker, pein, Permaldar, Piani Jazzer, Pilence, PlayerOne, probisic, RajkoB, Rupert, sap, saputnik plavetnila, Savantije, scimitar19, septembar, Shinobi, Simonsen23, sova72, srbijaiznadsvega, Srky Boy, Stoilkovic, strelac07, TheDictator, Titan, TRAVUNIJA, tubular, Tvrtko I, vaso1, vazduh, VBoss, veljkovicdani, Vica1958, VJ, vlada035, vrgudinac, vuksa72, wolverined4, wulfy, Zastava, Zdenko, zemljanin, ziggga, zlaya011, zokizemun, zule2