iPad ili iPad Cellular?

iPad ili iPad Cellular?

offline
  • Pridružio: 11 Jun 2012
  • Poruke: 27

Razmisljao sam da kupim iPad razmisljam se izmedju ova dva modela :

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ili
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

E sad razlika je u ceni i u tome sto ovaj ima neki "Cellular", a ovaj nema.Koliko sam shvatio cellular znaci da mozes da koristis 3G signal za internet.
Da li bi neko mogao malo bolje da mi pojasni sta je to i da li taj cellular radi i kod nas u srbij i kakoi?
I dali vre odvojiti 140 evra visa zbog "cellular" mogucnosti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ste4lth_Rec0n ::cellular znaci da mozes da koristis 3G signal za internet.Tačno tako.

Da, radi i kod nas. Praktično, to je mobilni internet. Kupiš karticu od provajdera sa određenom količinom dozvoljenog protoka, metneš u iPad i pikaš na net. Za razliku od WiFi-a, uvek imaš net.
Da li vredi? To ti najbolje znaš. Ako ti je net neophodan u svakom trenutku i ako si spreman da plaćaš taj isti net, svakako da vredi.



offline
  • Pridružio: 11 Jun 2012
  • Poruke: 27

vasa.93 ::Ste4lth_Rec0n ::cellular znaci da mozes da koristis 3G signal za internet.Tačno tako.

Da, radi i kod nas. Praktično, to je mobilni internet. Kupiš karticu od provajdera sa određenom količinom dozvoljenog protoka, metneš u iPad i pikaš na net. Za razliku od WiFi-a, uvek imaš net.
Da li vredi? To ti najbolje znaš. Ako ti je net neophodan u svakom trenutku i ako si spreman da plaćaš taj isti net, svakako da vredi.


Hvala na odgovori Very Happy evo naso sam link gde je jeftiniji za 10 000 din XD
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ovo sa poslednjeg linka je Wi-Fi model.

offline
  • Pridružio: 11 Jun 2012
  • Poruke: 27

vasa.93 ::Ovo sa poslednjeg linka je Wi-Fi model.

Pise i 4G , vidi dole

Prenos podataka : GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s), EDGE (236 Kb/s), HSDPA, LTE Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 885 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 11 sakrivenih i 794 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aleph_one, ArchaBasha, BB, berste23, Bgd123, bojan313, bojcistv, boxbole, Bubimir, Cirkon, cole77, Dannyboy, deki1001, Demostant, Denaya, Djota1, DonRumataEstorski, dunavzed, dusanobr, Džekson, Flanker-G, glados, Helket, HrcAk47, ivan_8282, IvanMiletic, JK, Jozo74, Još malo pa deda, K a s p e r, Kruger, Kudun, maksi007, Manjane, marko.markovic, Marko00, Milan A. Nikolic, mile79, milenko crazy north, miso2709, Moldovan, Mrav Obrad, NeutrinoSRB, Nikoletina Bursac, nnovakis, OgnjenMitric, Oscar, ozzy, Parker, PITT, procesor, rakivan, Roksi, S-G, shiro, simazr, skok, Stanislav1970, stegonosa, t.mile, Tas011, tomo2, tritonus, tubular, tuf, uruk, v82, Valter071, vdeki, veljko82, Vlajman1957, voja64, xAlex2, yrraf, Zanimljivo, ZetaMan, zivojin32, zmajbre, Zrcalo