Distribucija: Slax 6.2.0 sa PAE (van zvanične grane)

Distribucija: Slax 6.2.0 sa PAE (van zvanične grane)

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:
Just a while ago I uploaded Slax 6.2.0 to FTP It should be now accessible from official mirror, so grab your ISO or TAR format now! Smile

What's different? As I mentioned in one of the previous posts, PAE has been enabled to support up to 64GB of RAM. This brings a huge incompatibility with older computers and Slax 6.2 will no longer boot on i486 machines.
......


Pre nego što neko objavi da je izašao novi slax...
u stvari je verzija van zvanične grane
za računare koji imaju više od 4GB RAM memorije
(a služi da bi tih 4GB u stvari i bili iskorišćeni )
i dalje 32 bitni ali pomoću PAE povećava se adresni prostor memorije ?
tako nekako... Physical Address Extension Very Happy

(samo sačekajte neki dan jer je neki bug bio u uploadu Wink (?) )



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3550 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 4 sakrivenih i 3493 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, Akiro, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, boxbole, brundo65, cikadeda, Dannyboy, Desmond, DezurniOperativni, dule10savic, Duschi, gost321, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, kenny74, kikisp, Klonfer83, koneks, Krin, kybonacci, Laluvr, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, Prometeus, Radogost, repac, sap, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, ZlatniRez