KDE Help Center - serbian??

KDE Help Center - serbian??

offline
  • Pridružio: 22 Feb 2005
  • Poruke: 282
  • Gde živiš: Šabac

Da li postoji prevod kde-ovog help centra na nasem jeziku..
ja nesto trazim ali nista..pa da znam da li opste postoji preveden...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

kolko ja znam nema, bilo je nekih pokusaja na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] al tamo nema nista vec par meseci



offline
  • Pridružio: 22 Feb 2005
  • Poruke: 282
  • Gde živiš: Šabac

da i ja sam bio tamo,ali nema nista..steta za to..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2811 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 6 sakrivenih i 2742 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, Apok, Asparagus, Asteker, Banovo Brdo, bojan_t, Bokiboks, Cicumile, Cirkon, Clouseau, debeli, dejan.7951, deks, djuradj, dule10savic, dushan, Dusko_Dugousko, Džekson, eagle.rs, g_g, Hans Gajger, hellenic, HogarStrashni, Jager715510, jalos, K-1A, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, Khalid ibn al-Walid, kolle.the.kid, ludvig 78, MarijaC84, Marko88, mat, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, milanstankovic087, mist-mist, mitja2512, moldway, nebkv, nelezele, Niki2024, nikoli_ca, OgnjenMitric, OKT, Pilence, PO1974, Pururin, Radoslava, radoznao, rodoljub, royst33, sasovsky, shlauf, Smiljkovich, sspp, tritonus, vathra, Wehicle, YugoSlav