Koji mini POP3 "mail notifier"?

Koji mini POP3 "mail notifier"?

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

Molim preporuku za neki vrlo mali mail notifier, sa osnovnim funkcijama (kao npr. Magic Mail Monitor za Win): da može da se namesti da proverava POP3 mail na svakih X minuta, da ima mogućnost osnovnog privjua mailova (ne mora podrska za HTML i slicno) i da može da po potrebi briše poštu direktno sa servera?

Fala vi unapred...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Ja koristim Mail Reader (Dojava pošte) iz Debian distribucije koji ima te opcije koje navodiš, i za sada odradjuje posao.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2958 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 0 sakrivenih i 2949 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asteker, Belac91, havoc995, jalos, knutveliki, Linda, mrgud2025, PlayerOne, Saša31LPB