Nema panoramio slika na googleearth

Nema panoramio slika na googleearth

offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

Na googleearth (ver. 7.1.1.1888) uopšte neće da se prikažu fotografije. Pokaže se samo beli kvadrat a slike nema. Ako uradim reload dobijem sledeće obaveštenje:



I tako za sve slike. Sećam se da je ranije to radilo, sad neće.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Jun 2009
  • Poruke: 1203

Ljudi jel zna neko sta se desava sa Google Earthom? Vec duze vrijeme mi uopste ne pokazuje slike sa panoramina. Vidim na Windowsu sve radi a na linuksu sam ga probao na vise masina, vise distribucija, instalirao 32/64 bitne verzije, itd.



Citam na forumima da se moze izvrsiti neko prepakivanje GE i da bi poslije toga trebao raditi. Jel zna neko nesto vise o tome?



offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Napisano: 25 Mar 2014 20:36

Na manjaru zadnja verzija 7 radi ali kilavo, nakon nekog vremena jednostavno ceo program pukne.

Dopuna: 25 Mar 2014 20:50

Sad instalira stariji Google-Earth 6 verziju 6.2.2.6613-1 i radi ok..




Pa probaj sa starijom verzijom.

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2009
  • Poruke: 1203

Napisano: 25 Mar 2014 22:36

Nista, vratio sam se i ja na 6.2, ma da, ne znam sta gubim koristeci stariju verziju?!

Citao sam negdje da se moze srediti i verzija 7 da radi uredno. Pokusacu malo kasnije iskopati linkove pa cu postovati ovde.

Dopuna: 25 Mar 2014 23:55

Ipak mi ni ova verzija ne radi kako treba (6.2.2.6613). Ok je sve sto se tice prikazivanja slika ali pretraga ne radi. Prilikom pretrage dobijam sledecu gresku

offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

Imao sam isti problem i vratio se na verziju 6 na kojoj ima panoramio slika. Mada, voleo bih da proradi sedmica, ima više opcija.

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2009
  • Poruke: 1203

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 867 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 779 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, b_z_b, Ba4e, bojank, Boris90, braca57, burevesnik, BWG, Chainsaw, CHARLIE JA., Comyymoc, cuvarkuca, Daba75, darkojbn, debeli, DeerHunter, Djokislav, djuradj, Dogma21, Dusko_Dugousko, Dvojac005, ElGenius, FGR, Goga, goran.vvv, goxin, GUARIN, Hans Gajger, Hardenberg, Helket, Istman, Ivica1102, jodzula, Kajzer Soze, Konda, kybonacci, M74AB3, Marko Marković, mercedesamg, Michellefromrezistance, milenko crazy north, MountAndBlade, Mrav Obrad, nuke92, ozzy, pablojepao, panzerwaffe, pein, Permaldar, Polifon, radza1, repac, royst33, Sale0501, samsung, sarma, Sarmat, Semberija, Semprini, sickmouse, Siti2, skylab1111, spalev, Spreewerk, Srki98, Tas011, tomigun, TTN, vaci, vathra, Vlad000, voja64, Vrač, vrgudinac, vrlenija, Weah88, wolverined4, yiyi, zemljanin, Zmaj Tolak