ubuntu 11.10, intel grafika, hardverska akceleracija, koji video player?

ubuntu 11.10, intel grafika, hardverska akceleracija, koji video player?

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2011
  • Poruke: 659

u windowsu sam na primer koristio splash koji je zauzimao 20-25% procesora (hardverska akceleracija je radila posao besprekorno).

šta od plejera koristiti na ubuntu (vidim da ima smplayer, vlc, mplayer...)?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Probaš pa šta ti odgovrara. Wink Kod mene je instaliran VLC.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 928 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 3 sakrivenih i 883 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Antoni S, Arsenije, bb929, Bbbggg1979, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, crnogorac, d.arsenal321, darionis, darkkran, Duce, ekipo26, Feller, g_g, Goran_, Ivan Germanovic, Ivoo, Jablan, JOntra, kihot, ljuba.b, Magarac, Milos ZA, Mirage 2000N, ObelixSRB, Papadubi, Pilence, Plavi1, PO1974, ruma, sickmouse, Solunac na steroidima, styg, SympathyForTheDevil, Tafocus, uruk, Vlad000, Vlada78, vukajlo71, zlaya011