30-06 ili 7,62x63 pitanje

30-06 ili 7,62x63 pitanje

offline
  • d3.mm 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 03 Jul 2008
  • Poruke: 7

Znali neko dali se još uvek proizvodi metak za vojnu upotrebu koji odgovara karabinu 30-06, i ako se proizvodi koja puška (verovatno se radi o nekom snajperu) koristi takvu municiju? Inače jasam tražio po internetu i našao sam samo metak koji je potpuno isti, ali se ipak nemože staviti u ležište metka kod karabina 30-06, jer je suženje čaure koje vodi ka zrnu činimise 40 i neki stepen a dok je kod klasičnog lovačkog metka taj ugao ako nisam zaboravio 14 stepeni, tako da taj metek nemože u cev skroz, a ostalo je sve isto 7,62x63mm.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3769 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 4 sakrivenih i 3700 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, Bbbggg1979, Bivan, blue, Bobrock1, C-Gun, cifra, cinoeye, Colt D, darionis, Desmond, dule10savic, dulleo, Dzambas, Džekson, Electron, ElGenius, goxin, Ikica977, ivan979, Kobrim, Krin, Krusarac, kunktator, kybonacci, lcc, Lieutenant, M74AB3, Metanoja, milenko crazy north, MKK7, mm1811, N.e.m.a.nj.a., Nepopravljivi, nixos, nnovakis, pein, Petjan, precan, rajkoplje, Remain, repac, rovac, shadower78, Shinobi, shlauf, Sin Boskic, Siti2, Smiljkovich, spalev, stegonosa, strn, svnedelja, TangoSix, tmanda323, tomo2, Vlad000, Vlada78, vladulns, vrgudinac, Zastava, šumar bk2