Problem sa mackom

Problem sa mackom

offline
  • Mladen Lukić
  • Pridružio: 02 Apr 2009
  • Poruke: 1450
  • Gde živiš: Arilje

Imam polupersijsku macku, i vec joj po 4. put "iskace" debelo crevo na analni otvor... Znaci krvava "kugla" od nekih 4cm precnika... Prvi put je to bilo u avgustu prosle godine, ali veterinarka je uspesno izlecila macu... Pre koji mesec joj je opet izaslo i samo se vratilo... Sad u petak se opet pojavilo, u ponedeljak je operisana i sve ok, sad joj je opet iskocilo... Koji bi mogao biti uzrok toga, inace precesto se pari, ima na svakih 5-6 meseci macice... Inace ima negde oko 5-6 godina...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1501 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 14 sakrivenih i 1393 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, Arhiv, avijacija, awathorn, bankulen, Betty25, Boris BM, Bozjidar87, BrusLi, cafa0412, Cirkon, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, darkojbn, Deki Duga Devetka, Demi87, Denaya, denisnapast2015, Doc, Dragacevac, drale12, DrNeoCortex, Duh sa sekirom, Džekson, Electron, Flanker-G, Gama, Georgius, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, Ikica977, In_hero, Ivoo, jnikola23, K a s p e r, king011, kybonacci, LeGrandCharles, Medojed, miki69, mikoyan21, MIKULENCE, Miler88, moldway, naki011, nebkv, nelezele, nixos, OgnjenMitric, Orijen, panonski mornar, pein, Pero, Piani Jazzer, PO1974, proka89, Rebel Frank, Remain, rovac, Sale0501, sap, sasakrajina, sekretar, Semberija, shone34, sickmouse, skok, Smajser, sombrero, sonico, Stefan M, stevanito, SympathyForTheDevil, takini, vaci, VanZan, Veless, VJ, Vlado82, vlado_pg, Vladoj, vojnik švejk, W123, XBMC, YugoSlav, zemljanin, zgoljo, Đurđevdan