prodajem Samsung S5230

prodajem Samsung S5230

offline
  • Mladen Lukić
  • Pridružio: 02 Apr 2009
  • Poruke: 1450
  • Gde živiš: Arilje

Napisano: 21 Dec 2009 16:51

Prodajem Samsung S5230 crne boje full oprema extra stanje saljem slike na mail... star 1 mesec cena 140e-150e... prodajem ga sa microSD karticom od 1gb Kingston sa adapterom broj 061 169 2882

EDIT: moze za 120e GUZ - Glavom U Zid

Dopuna: 26 Dec 2009 17:51

Evo to je Garantni list mog telefona... da se uverite da ne lazem LOL



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1505 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 9 sakrivenih i 1405 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, ajo baba, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bojcistv, bpop, Ca6otep, cekic, Cirkon, coaaco, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, Duce, dule10savic, DuškoMraz, efektiva, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Gogi_avio, Goxy1, Great White, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, helen1, Helket, iceburn, ILGromovnik, istokzapad, konstruktor, Kototamopeva, kunktator, Kurgan, Lazur_01, leptirleptir, lord sir giga, markolopin, mean_machine, Medojed, miki69, mikidragi, mirkoro, MiroslavD, mm1811, Moldovan, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, Oscar, padamacki, Parker, Piani Jazzer, ping15, pisac12, PlayerOne, pobeda, Ray1973, Regrut Boskica, Remain, royst33, S-G, samo_citam, scimitar19, Shinobi, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, veljkovicdani, vidra boy, VJ, Zoran1959, Zorge, 1324