Htela bih zlatnog retrivera na poklon.

Htela bih zlatnog retrivera na poklon.

offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 1

Zlatni retriver je izuzetno lepo kuce i volela bih da cuvam jedno takvo, ukoliko neko ima stence na poklon. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1290 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 8 sakrivenih i 1184 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, Arhiv, avijacija, awathorn, bankulen, berste23, Bobanzd, Bombarder, cafa0412, carinko, Chainsaw, Cirkon, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, darkojbn, debeli, Deki Duga Devetka, Denaya, draganca, drale12, DrNeoCortex, Duh sa sekirom, Džekson, Flanker-G, france93, GeoM, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, HawX, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, Incognito, JimmyNapoli, jnikola23, K a s p e r, king011, Krin, kybonacci, LeGrandCharles, ljubicad7, Logic005, MB120mm, mercedesamg, miki69, mikoyan21, MIKULENCE, Miler88, MiljanXD, MilosM, moldway, naki011, nelezele, nerislav2025, orfanel, Orijen, pablojepao, pein, Piani Jazzer, ping15, Pohovani_00, Polifon, proka89, raster12, Remain, rovac, royst33, Sale0501, sale76, sasakrajina, sekretar, Semberija, shone34, sickmouse, Sinduk, SirOliver, skok, Smajser, sombrero, sonico, sosko, StankoVrankovic, SympathyForTheDevil, takini, vaci, VanZan, Veless, VJ, vlado_pg, vojnik švejk, vpetrovic, zlizo, zoran77