Googlephone

Googlephone

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2009
  • Poruke: 97

Pozdrav raja!
Resio sam da kupim GooglePhone iz USA za "tricavih" 530$.
ALI, naleteh na googleov sajt koji kaze da aktiviram moj telefon. Sta znaci tacno aktivacija? I zasto ne moze u nasoj zemlji da se aktivira? Ja ga kupujem u USA kao unlocked i ne razumem zasto onda ne moze...Sad

Jel to nesto mnogo vazno, mislim, jel ce uticati na bitne karakteristike aparata, ili..?

tnx.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 832 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 8 sakrivenih i 762 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, Apok, ArchaBasha, bokicacar, Boxy, Bozjidar87, C-Gun, Cirkon, coaaco, deks, djonsule, Djota1, dskrlec33, dulleo, Džekson, esx66, jarovitt, Jonbonjovi, Kalem, Konda, Lance Guest, ljuba.b, Lucije Kvint, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, MIG-3, mikelija, Miki 24pbr, milanpb, MILO-VAN, misa2, Motocar, muaddib, nenad81, nevjerna beba, niksa517, nobutado, oddsock, OKT, panzerwaffe, pein, Petarvu, Piani Jazzer, radoznao, rakivan, Shinobi, Sir Budimir, sspp, stegonosa, Tafocus, tritonus, UncleSAM, vathra, VladaKG1980, vrgudinac, vujv, Zavulon, Zjmc, Zoran1959