Nokia 6300 pun inbox

Nokia 6300 pun inbox

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2009
  • Poruke: 97

Da li neko zna kako da resim problem sa punim inboxom? Imam 15 poruka u inboxu i vec mi je puna memorija. Sta da radim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zymbyl  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Zemun

Veoma prosto... imas punu memoriju telefona koja ti je otprilike ukupno 6.3 MB. Dakle prebaci slike ili tonove iz memorije telefona u memorijsku karticu..



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1928 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 2 sakrivenih i 1907 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, Bo96, Boskovic, JOntra, Krusarac, Leonov, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, mileta4, mirkoro, N.e.m.a.nj.a., nenad81, oermigriro, opt1, Shilok, Tas011, vaci, vidra1, Vlado82