Prebcivanje WM sa nemackog na engleski

Prebcivanje WM sa nemackog na engleski

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2006
  • Poruke: 172
  • Gde živiš: Beograd

Ljudi pomagajte!!! Imam MDA PM10A i ima windows na nemackom,pa ako neko zna gde da nadjem windows mobile 2005 na engleskom i kako da ga reinstaliram bio bih zahvalan kad bi mi rekao. pozz..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1053 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 10 sakrivenih i 972 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aca018, blue, bojank, BtR-45, Bubimir, bukefal, Cirkon, Djole3621, djuradj, DonRumataEstorski, Electron, Frunze, Gogi_avio, Hardenberg, HawX, iceburn, IpMan, Jablan, Kajzer Soze, kaput21, kNikS, Kobrim, Koca Popovic, kunktator, Leonov, ludvig 78, Magarac, mercedesamg, Milan Miscevic, mile.ilic75, mile79, Milometer, Mirage 2000N, Mldo, MrNo, nemkea71, nenaddz, nikolapetkovic, novator, nuke92, pacika, Papadubi, probisic, proka89, Pv123, rakivan, raster12, Ray1973, sajorg, sap, ShtagodShtagod, skok, Smiljkovich, Srki98, Srky Boy, stegonosa, strn, suponik, tanakadzo, Tandrkalo, Tas011, Tihi86, Tila Painen, Tvrtko I, vrgudinac, yip314, Zoran1959, Zrcalo, Zukov