Problem sa Nokiom 6680

Problem sa Nokiom 6680

offline
  • Sasha Jovanovic
  • Pridružio: 29 Avg 2008
  • Poruke: 283
  • Gde živiš: Beograd

Pomagajte odneo sam mob kod nekog dz majsora zbog punjenja a kad sm ga dobio nazad nije vise hteo da se upali kad ga upalim samo pise nokia pa nista i u krug Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Zasto se ne vratis u taj servis i pitas ga sta je to uradio kada je napravio ovaj problem?



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1741 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 8 sakrivenih i 1663 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, aleksandar11332, aramis s, Asteker, avijacija, Bane san, benne, blankspace, bojan_t, BOXRR, cuculo, cyprus, d.arsenal321, dearg, dejan.7951, deLacy, dozorni, flavius89, gajasvi, Great White, GreenMan, igorkozar83, ivran064, jalos, Jaz, jodzula, Khaless, KizJ, kunktator, Marko Marković, Mcdado, mdp92, Mercury, Miha79, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, Mis uz pusku, moldway, Mrav Obrad, Ne doznajem se u oružje, nebkv, Nikolajevic, nobutado, OKT, pacika, Panter, Pekman, Polifon, Pururin, Radio operater, Radula, raso76, Remain, rokokoko, saputnik plavetnila, septembar, Sharpshooter, skok, tm, tritonus, Tvrtko I, Uros Cuore Sportivo, VBoss, Veless, Vlada1389, vojnik švejk, vukovi, zokilivac, Zrcalo