Skyfire

Skyfire

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2009
  • Poruke: 26

Skyfire je browser za Symbian 9.x i WM telefone.Za razliku od mini-opere koja trosi sto manje kB,ovaj browser trosi stvarno mnogo kB jer stalno uzima podatke sa mreze pa je zato najbolje da ga koristite u nekom hot spotu.Glavna karakteristika je da moze da pusta video klipove sa youtube,google video itd. kao na PC-u.Mozete ga besplatno preuzeti sa [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Jos ne znam da li je ovo pravi(softverski) browser ili je proxy kao mini-opera.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4433 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 1 sakriven i 4404 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: darionis, Dimitrije Paunovic, djuradj, Dovla 1980, draggan, goran.vvv, Hitri, hyla, komenski, Lino, Litostroton, Medojed, mikhailo, milenko crazy north, MilosKop, Mrav Obrad, Mzee, shiro, SirOliver, Sonic, Stoilkovic, Tvrtko I, Ulzana, vaso1, vlada035, vobo, zlaya011, šumar bk2