Ubacivanje menija na srpskom Palm 600

Ubacivanje menija na srpskom Palm 600

offline
  • pda 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 19 Feb 2010
  • Poruke: 1

Kako i da li mogu da ubacim srpski meni u palm treo 600?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 1

Ne prima taj telefon srpski meni,ja sam pokusavao ali je uvek zakucavao...jel imas ti na tvom fonu program za muziku_



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 845 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 769 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, as2025, Ba4e, BlackTower, bojan_t, bojcistv, brandža84, brufen, Bubimir, carinko, Chainsaw, Cirkon, Comyymoc, CraniumWhite, dejan1972, deLacy, djonsule, Djota1, DonRumataEstorski, draganca, Electron, Georgius, Gitzherai, gorankuba, HawX, Ilija Cvorovic, Insan, Jeremiah, Kalem, kalens021, Karaula, Konda, konstruktor, Koser, laki_bb, Lucije Kvint, M74AB3, mercedesamg, micke83, Mika777, milanpb, Milometer, mirkoro, misaru, mrvica78, Nobunaga, Oscar, Pavel Medved, pera bager, Pilence, sajorg, scimitar19, Sharpshooter, shiro, Smajser, stegonosa, styg, t.e.m.p.l.a.r., tanakadzo, ujke, vidra boy, Vlada1389, vrgudinac, vrlenija, YugoSlav, Zdenko, |_MeD_|