Walkman W302 nema Delivery report???

Walkman W302 nema Delivery report???

offline
  • Max  Male
  • Super građanin
  • Marko Milic
  • MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
  • Pridružio: 02 Nov 2003
  • Poruke: 1363
  • Gde živiš: Beograd - Jagodina

Kupio sam ga pre nekoliko dana, zadovoljan sam dizajnom, oblikom, ali mi je softver poceo da ide na zivce. Nema Notest, ponekad je usporen , ali sve to i nekako mogu da prebolim ali to sto nema Delivery report za SMS to nikako. Jel ima jos neko ovaj telefon, i iste probleme. Da li moze da se ubaci os od nekog starijeg modela. Na MMS-u imam Delivery raport samo me sms zeza. Kupio sam ga u Svedskoj tako da ga sada menjam ili reklamiram nemam sanse. pozz



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7515 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 7434 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, alke12, b_z_b, Ba4e, Bo96, boj.an, bokicacar, boromir, brandža84, brufen, Bubimir, cifra, Cirkon, Citalac, Comyymoc, CrveniSolaris, DeerHunter, Denaya, Despot Đurađ, DonRumataEstorski, draganca, dusanobr, Feller, Glavni Oružni, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, HrcAk47, Jeremiah, JimmyNapoli, kunktator, Lazur_01, LjubisaR, M74AB3, Manjane, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, Moldovan, Mrav Obrad, Naj-Turs, nebkv, nemkea71, nikolapetkovic, nnovakis, Oscar2, Papadubi, pein, pirke96, porticco, rodoljub, Rok A Bit, rovac, royst33, SamoGledam, sap, sarma, sekretar, shadower78, skok, sonico, Stevan2026, they live, Trpe Grozni, ujke, v82, vathra, VJ, Vrač, x011, zajcev1, zeka013, zivojin32, Zoran1959