msn za nokiu 6303

msn za nokiu 6303

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2006
  • Poruke: 115
  • Gde živiš: Uzice

Pozdrav ljudi, moze li neko da mi kaze dal postoji windows live messenger za nokiu 6303 i ako postoji, gde moze da se skine?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Napisano: 18 Feb 2010 0:22

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 18 Feb 2010 0:23

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 18 Sep 2006
  • Poruke: 115
  • Gde živiš: Uzice

ne mogu nikako da nadjem program da skinem, nema neke download sekcije!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5263 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 5 sakrivenih i 5186 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., AK - 230, Aleksa 3215, Avalon015, b_z_b, Bbbggg1979, Bivan, blue, Bo96, Bobrock1, C-Gun, Cicumile, cifra, cinoeye, darionis, Desmond, djonsule, Draganeli, dule10savic, dulleo, Dzambas, Dzigy, Electron, Flanker-G, goran.vvv, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, Kobrim, Kriglord, Krin, Krusarac, kunktator, kybonacci, lcc, M74AB3, Metanoja, milenko crazy north, Milometer, mm1811, N.e.m.a.nj.a., nenad81, nixos, OgnjenMitric, ozzy, pein, Petjan, rajkoplje, rakivan, Remain, repac, rovac, S2M, sarma, shadower78, Shinobi, shlauf, Sin Boskic, Siti2, spalev, stefan95, strn, svnedelja, Tragač, Vanderx, Vlad000, Vrač, vrgudinac, Zastava, Zrcalo