Flesovanje Nokia n97 - rizici?

Flesovanje Nokia n97 - rizici?

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2012
  • Poruke: 1

koliko je rizicno flesovati n97 nkiu na svoju odgovornost?nisam tocilo i mislim da bih mogao to da odradim ali me brine neocekivano???Gde da nadjem free nemesis service suite/...hvala unapred



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2907 korisnika na forumu :: 105 registrovanih, 6 sakrivenih i 2796 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, acov34, aleph_one, ALEXV, amaterSRB, Andy, Asparagus, Asteker, Baždaranac, BB, Bbbggg1979, Bojan198527, braca57, branko7, Bubimir, carinko, celik, Chainsaw, chichabg, Clouseau, CrazyDiablo, crnogorac, cvrle312, Darth Malak, dejan1972, Dejan_vw, desmeki, dexteroza, Djota1, doktor097, DrMrPr, Duh sa sekirom, dule10savic, Džekson, ekipo26, Frunze, Georgius, glados, Glavonja049, GORDI, hyla, Igritelj, istina, jodzula, K-1A, Kajzer Soze, kalens021, Kamov, kaput21, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, lukac, m94j, mean_machine, menges, Mihailo Gazdić, mile.ilic75, milos.cbr, MilunovicM, mnn2, Moldovan, momcilob55, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nelezele, nenaddz, Nole, OgnjenMitric, operniki, Parker, pein, Prečanin30, rakivan, Remain, Robin, sajorg, saputnik plavetnila, sekretar, Shajlok, Shinobi, shiro, sickmouse, SineMileBubaJez, SlaKoj, Smajser, Smd, srđan, suponik, tamno.nebo, Titan, tomo2, Tribal, trutcina, tubular, VBoss, Veber Zoltan, Velički, vladaa012, Walkers, Yekaterinburg, yrraf, Zorge, Zrcalo