Nokia C300-navigacija

Nokia C300-navigacija

offline
  • PC,Satelitski serviser
  • Pridružio: 20 Okt 2010
  • Poruke: 1403
  • Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)

Evo ovako:Kako da na pomenutom modelu instaliram/ubacim navigaciju?Naravno da ima mapu i za celu Srbiju kao i za Evropu..Unapred zahvalan svima na pomoći..Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Pozdrav, pogledah specifikaciju ovog telefona i videh da nije Symbian (ako sam prevideo, ispravi me).

Dakle, ono sto ti preporucujem tada je ova korisna tema (pogledaj Slobin predlog):
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

(taj korisni link je indeksiran ovde: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] )



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 856 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 9 sakrivenih i 773 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Apok, bankulen, blatruc82, BlekMen, bojank, Borkanović, boromir, borya90, braca57, branko7, C-Gun, Colt D, dankisha, darionis, Deki Duga Devetka, Demi87, dragoljub11987, drimer, dule10savic, Electron, Fructo, goran.vvv, goxin, J - 6, jarovitt, JK, jodzula, JOntra, Jozo74, K-1A, Kobrim, Kontrausluga, kunktator, kuntakinte, laurusri, Linda, LjubisaR, M74AB3, Macalone, Marko Marković, milanpb, milenko crazy north, Miler88, milos97, mrmjtvc, Nemanja.M, nemkea71, nerislav2025, nobutado, Nomica, Novakomp, nuke92, OKT, Paklenica, Pohovani_00, sap, sasovsky, Sir Budimir, Siti2, sombrero, stefanmpurtic, stokssone, tubular, Tvrtko I, uruk, vathra, Vilhelmus, voja64, yufighter, Zastava, zeka013, Zmaj Tolak, Zoran1959