|
Poslao: 27 Apr 2003 19:13
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
Dakle, zna li koja verzija Nokia logomanager-a može da podrži NOKIA 3510, ja sam "skinuo" verziju 1.9xxx ALI ni jedan razbijac ne radi!
F1 (HELP)
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 27 Apr 2003 20:38
|
offline
- Puky

- Scottish rebel
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5815
- Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu
|
Verzija 1.2.9. podrzava 3510.
(za dalju komunikaciju mi se obrati na mail)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Apr 2003 22:11
|
offline
- SerbianFighter
- Elitni građanin
- Pridružio: 26 Apr 2003
- Poruke: 1947
- Gde živiš: Srbija
|
Hm kad vec pricamo o tome bez reci jel neko za to da se ovde formira mala underground unlockerska organizacija?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Apr 2003 01:18
|
offline
- mire

- Elitni građanin
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 2282
- Gde živiš: Beograd
|
Postoji naravno i besplatan program za Linux, [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Apr 2003 14:47
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
Znam za gnokii, problem je što ne radi kako treba a imam i smopuiM XP...
Mislim da sam se snašao...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|