Nokija 6070

Nokija 6070

offline
  • Pridružio: 16 Nov 2008
  • Poruke: 2

Imam nokiju 6070 i samo moju karticu 063 prima nosio sam u servis i oni neznaju sta je kazu da nije do nekodiranja znaci neprima ni 064,063,061 samo moju 063 to mi nije jasno a ni servisu kako samo moju 063 a ostale 063 kartice nece da prima. Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Zato sto je tako podesen telefon, kad si ga kupio. Vecina telefona u svetu rade tako, i za otkljucavanje moras da zoves telenor, ali je pitanje da li ce ti dati kodove za otkljucavanje telefona.



offline
  • Pridružio: 16 Nov 2008
  • Poruke: 2

Hvala ti druze puno sutra cu probati da nazovem telenor da pitam dali oce da otkljucaju

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1282 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 2 sakrivenih i 1251 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, amaterSRB, Bubi, BUDDAR70, cebam, Comyymoc, darionis, Dimitrise93, Dorcolac, Dovla 1980, Foxdie, GeoM, Gogi_avio, HogarStrashni, HrcAk47, ibssa, ivan979, kaisarevic1, kutija11, MaksicZoran, MiloradKomadic, Mzee, Papadubi, PlayerOne, S2M, skok, t.e.m.p.l.a.r., VekiJ, Zoran1959