Preporuka

Preporuka

offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

U kojoj radnji u Bg-u kupiti telefon

npr. Siemens ML 45

treba da bude na srpskom (kupujem poklon caletu) Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711
  • Gde živiš: Beograd

Pogledaj ovde, pa vidi gde ti odgovara da kupis? Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2609 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 4 sakrivenih i 2554 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, AleksSE, aleph_one, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, bestguarder, Borkanović, boromir, brundo65, cikadeda, Colt D, Dannyboy, Desmond, DezurniOperativni, DJ Brain(w)rack, dule10savic, Duschi, gorankuba, gost321, Great White, ILGromovnik, istina, K a s p e r, kenny74, Klonfer83, koneks, Krin, kybonacci, Laluvr, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, MDrasko, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, Prometeus, Radogost, repac, sap, ssekir75, stingD, Valter071, Velizar Laro, ZlatniRez