Samsung GT-S5220 - vaši utisci

Samsung GT-S5220 - vaši utisci

offline
  • Dušan
  • Pridružio: 18 Jun 2012
  • Poruke: 986

Danas sam kupio ovaj telefon u vipu i prvi utisci nisu losi. Smile
Imam par zamerki kao npr. kada je na srpskom jeziku ima puno nepravilno prevedenih reci pa sam telefon vratio na engleski
I nisam bas odusevljen dizajnom samog menija(teme) inace dizajn telefona je jako dobar Smile
Koji su vasi utisci o njemu Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1940 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 2 sakrivenih i 1932 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9K32mBlata, advokat84, Duck of Death, nixos, shiro, trutcina