Sony Ericsson K850i pomoć HITNO!!!

Sony Ericsson K850i pomoć HITNO!!!

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2008
  • Poruke: 160

E ovako,sestra mi je poslala telefon iz Švedske,Kad sam stavio svoju SIM karticu u telefon piše mi "INSERT CORRECT USIM".Užasno me nervira.Ima li neko ideju o cemu se radi?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Telefon je kodiran za njihove mreze.
Moras odneti u servis da ti dekodiraju (ne znam tacno kolika je cena za K850).
Postoji mogucnost da kupis universal sim karticu 20-30evra.



offline
  • Pridružio: 21 Avg 2008
  • Poruke: 160

otprilike,kolika je cijena dekodiranja?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

nikoola ::Moras odneti u servis da ti dekodiraju (ne znam tacno kolika je cena za K850).

A ne volim da lupam Wink
U opsegu 10-50 evra.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1456 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 3 sakrivenih i 1394 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, Abebe Bikila, Andrija357, Asparagus, awathorn, Borkanović, Boroš, branko87, BrcakRS, Bubili, Bubimir, cemix, cole77, DDragoje, debeli, dexteroza, Dežurni pod palubom, djuradj, drimer, gaga23, Georgius, HawX, Imperator_Aleksandr_lll, IQ116, leptirleptir, littlebunny, LjubisaR, luka35, Magarac, MaxLevenfeld, mačković, MB120mm, Metanoja, MiGac, Miler88, MKK7, Mldo, monomah, Parker, pein, pirke96, Pururin, rakivan, redstar72, sabros, samo_citam, sekretar, sickmouse, SirOliver, Smiljke, Sonic, Tvrtko I, vazduh, vdeki, Velizar Laro, vukan0799, wolverined4, XBMC, zlaya011