k800i i PDF

k800i i PDF

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2006
  • Poruke: 44

Nabavio sam Sony Ericsson k800i i zanima me:

1. Da li je moguće ovim mobitelom čitati PDF dokumente (na mobitelu)?

2. Ako je moguće, da li postoji neki program (poželjno free) koji to radi?

Ja sam tražio odgovore na stranicama:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
stranice raznim operatera bivše Jugoslavije,
stranice Sony Ericsson-a,

ali bezuspješno.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Sad,ne znam je li ovo isti program ali probaj i vidi da li radi

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 983 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 8 sakrivenih i 922 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, amaterSRB, AudioTehnica, Avalon015, bb929, bobo85, Bojcca, Boris90, Citalac, cuvarkuca, DalmatinacMF, dane007, dejan1972, dekan.m, Deki Duga Devetka, djonsule, Dr Lobotom, france93, GH69, goran.vvv, HogarStrashni, HrcAk47, Ir, Jaz, kovac9mm, Kruger, loon123, LostInSpaceandTime, luka35, Manjane, micke83, milenko crazy north, MILO-VAN, mkukoleca, nebidrag, nebkv, Nemanja Opalić, nnovakis, Orc, Pavel Medved, Pilence, proka89, sickmouse, skok, Srky Boy, stegonosa, ujke, Valter071, Vlada1389, Vlada78, vuksa72, Zvonkozvonko