ne rade ulazi za zvucnike

ne rade ulazi za zvucnike

offline
  • Pridružio: 16 Maj 2011
  • Poruke: 68

imam kuci desktop theater 5.1 dtt2200 na njega mogu da se prikljuce 4 zvucnika,od ta 4 prikljucka meni radi samo jedan.zna li neko u cemu je problem i da li moze da se popravi?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Pozdrav. Smile

Za zvučnike se koriste izlazi, a ne ulazi. Wink

Da li si sve dobro povezao? Zvučnici su ispravni?



offline
  • Pridružio: 16 Maj 2011
  • Poruke: 68

upravu si Smile
za jedan sam 100% siguran da je ispravan,kada ga ubacim u neki od preostala 3 izlaza nista se necuje.samo radi izlas za"front speakker right"

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2783 korisnika na forumu :: 110 registrovanih, 5 sakrivenih i 2668 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, acov34, aleph_one, ALEXV, alternator, amaterSRB, Andy, Asparagus, Asteker, avijacija, Baždaranac, BB, Bbbggg1979, braca57, branko7, Bubimir, carinko, celik, Chainsaw, chichabg, Clouseau, CrazyDiablo, crnogorac, cvrle312, Darth Malak, dejan1972, Dejan_vw, desmeki, dexteroza, Djota1, DonRumataEstorski, DrMrPr, dule10savic, dusanobr, Džekson, ekipo26, Flanker-G, Frunze, Georgius, glados, Glavonja049, GORDI, hyla, Igritelj, istina, jodzula, K-1A, Kajzer Soze, kalens021, Kamov, kaput21, laki_bb, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, lukac, m94j, Markan90, mean_machine, menges, Mihailo Gazdić, mile.ilic75, milos.cbr, MilunovicM, mnn2, Moldovan, momcilob55, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nelezele, nenaddz, Nole, novator, OgnjenMitric, operniki, Papadubi, Parker, pein, Prečanin30, Pururin, Remain, saputnik plavetnila, Sava89, sekretar, Shajlok, Shinobi, shiro, sickmouse, SineMileBubaJez, SlaKoj, Smajser, Smd, srđan, suponik, tamno.nebo, Titan, tomo2, Tribal, trutcina, VBoss, Veber Zoltan, Velički, veljko82, vladaa012, VladaKG1980, Walkers, Yekaterinburg, Zorge, Zrcalo