|
Poslao: 27 Sep 2004 20:35
|
offline
- Pridružio: 05 Apr 2004
- Poruke: 388
- Gde živiš: Beograd
|
Dosao mi je pod ruku ovaj novi komplet CD-ova sa kompletnim Azrinim pesmama.Mogu vam reci da me je bas osvezilo.Inace, to su pesme moje mladosti....
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2004 02:59
|
offline
- VladaPUB

- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Apr 2003
- Poruke: 3360
- Gde živiš: Beograd
|
Koja je cena tog kompleta ? I koliko CD-a bese u kompletu ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2004 04:31
|
offline
- idekius

- Ugledni građanin
- Pridružio: 26 Sep 2003
- Poruke: 464
- Gde živiš: Nis
|
Nisam mogao da verujem da je Pink to izdao. Mislim znam ja odlicno da je kinta u pitanju, ali.... malo mi cudno deluje Azra u izdanju TV Pink-a.
Dzoniju je izgleda zesce ponestalo para :-)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2004 05:35
|
offline
- offman

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2003
- Poruke: 3525
|
... ako on, uopšte ima prava na Azrine mastere, koji su bili u vlasništvu Croatia Records.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2004 13:02
|
offline
- Pridružio: 05 Apr 2004
- Poruke: 388
- Gde živiš: Beograd
|
A najbolji deo-ima 6 ili 7 CD-ova ali mi drugar narezao 1 mp3 za 100din
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2004 14:39
|
offline
- idekius

- Ugledni građanin
- Pridružio: 26 Sep 2003
- Poruke: 464
- Gde živiš: Nis
|
"A najbolji deo-ima 6 ili 7 CD-ova ali mi drugar narezao 1 mp3 za 100din"
Jako lepo sa njegove strane... Pa posle sto ljudi nece da izdaju albume...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2004 16:28
|
offline
- mnicic

- Super građanin
- Pridružio: 01 Maj 2003
- Poruke: 1300
- Gde živiš: Kragujevac
|
hehe Pinkeri se okrecu rock muzici... ma nema sanse. to je zarazeno i ne moze se promeniti. izdali su albume samo zbog novca i niceg vise. cista komercijala. isto i bijelo dugme
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2004 16:31
|
offline
- Fej

- Super građanin
- Pridružio: 25 Mar 2004
- Poruke: 1293
|
Jeste. Ali dzaba...., ja bih volela imati taj komplet CD
|
|
|
|
|
|