Iron Maiden u Beogradu - 14.03.2007

9

Iron Maiden u Beogradu - 14.03.2007

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ljudi, danas sam pricao sa likom iz eventima (is'o da ga pitam jel moze da mi da kartu, a ja cu mu platiti, u utorak..), i rekao mi da je prodato preko 20000 (dvadeset hiljada) karata, a da je odstampano 50000. E sad, kako da stane 50000 ljudi u halu 1 nije mi jasno... Ja sam '03 bio na DP na sajmu, bilo je tako oko 20000 ljudi, i nije moglo da se dise, da se pomeri, ma nista.... KAKO da se zgusnemo tol'ko, ja nisam nista mrsaviji, neg' tad...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

A na sajtu Maiden-a pise 18000 ljudi, malo su preterali sa brojem karata. Ne dao im bog da ne mozemo da stanemo svi



offline
  • Pridružio: 28 Maj 2006
  • Poruke: 1536
  • Gde živiš: Seven holy paths to hell

Mozda koncert nece biti na sajmu ?

offline
  • Pridružio: 22 Jan 2007
  • Poruke: 3

Ma nema sanse da stane 50000 ljudi. Ja radim na sajmu,samo ja sam u hali 3 ali sam okrenuo kolegu da ga pitam i takodje mi je potvrdio da nema ni teoretske sanse da stane toliko ljudi.

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Daj Boze da ga stave u Arenu!

offline
  • Pridružio: 22 Jan 2007
  • Poruke: 3

definitivno je na sajmu, jer se nalazi na zvanicnom kalendaru manifestacija za 2007

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1847
  • Gde živiš: Apatin

Mozda je mislio 2000.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ne ne ne, bas sam zato napisao u zagradi 20000... O tome vam i pricam... 'de cemo da stanemo, bre???

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Prosto mi je neverovatno da je za tako kratko vreme prodato 20 000 karata!! Jeste to IM, ali je ovo Srbija.. I ladno su pustili u prodaju 32 000 karata preko!! Ne mogu da verujem!! (jos nisam uzela kartu, fali mi vremena (citaj: para))

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1847
  • Gde živiš: Apatin

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1562 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 8 sakrivenih i 1468 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, ajo baba, Asparagus, Avalon015, bankulen, bato_banjaluka, Belisarius, Ben Roj, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, BOXRR, brandža84, bukefal, cikadeda, Cirkon, Colt D, cuvarkuca, Dejan_vw, deLacy, dendrit86, Dixtrix, dukajov, duro1990duro, eagle.rs, Georgius, Gogi_avio, goxin, ivran064, Jaz, Kaplar2, kinderpingvin, Koplje, kovinacc, kripo, Lester Freamon, Macalone, Marko Marković, mat, MB120mm, mdp92, Medojed, mercedesamg, milanpb, Milometer, mocnijogurt, Moldovan, Natuzzi, nekdo, nelezele, nemkea71, nixos, OgnjenMitric, pajkan, pein, Pekman, pfc74, pisac12, Promising0, Qwertyuio, radoznao, redstar72, S-G, saki80, SamoGledam, Sky diver 29, Speer, ssekir75, stokssone, The Boss, tomo2, tooljan, troki1971, tuf, Valter071, vathra, vidra1, Vilhelmus, vuksa72, Walter Kurtz, wolf431, yufighter, zax22r, zokizemun, 787, 79693