Izgubljena ljubav

Izgubljena ljubav

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Kako je bilo sunce moje sjajno,
kako je bilo dok si mi sijalo?
Bese to nekada, u zemlji jada i neznanja,
nesto se ipak imalo i volelo,
kada se drugo nije umelo.
Bila si to ti, moje sunce nebesko,
zar u mome srcu,
koji je goreo dugo,
dok ga vreme nije ugasilo.

Ipak, jedan ogranak ce ostati,
uvek ostati i goreti,
ali gde je ostalo?
Gde je cela zvezda mog uma,
gde je sada nestala,
istekla iz mojih vena,
otisla u pecine zaborava,
kao tuga iz ocaja,
kao moja dusa bez spokoja.

Iskreno od mene. Molim za komentar. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1421 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 3 sakrivenih i 1342 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aco76, aleksmajstor, alex71, ALEXV, bbogdan, blatruc82, bojan1234, Botovac, BraneS, BUDDAR70, cuvarkuca, darkkran, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Džekson, Feller, goxin, GT, iceburn, ivan979, Ivoo, JOntra, K2, Kapetan Hadok, kaskadija, KizJ, Kobrim, Koca Popovic, kutija11, laurusri, ljuba.b, lord sir giga, Lucije Kvint, luka35, MarkoD, MaRtInsrbija1993, mat, mean_machine, Miler88, Milometer, momcilob55, naki011, nebidrag, nekdo, nemkea71, nenad81, OldKresoje, Orc, ozzy, Parker, pein, peradetlić, PlayerOne, Pururin, Qvazimodo, radza1, raso76, Remain, saki80, Shajlok, Spinosa, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, Vidlič, vidra1, Vlad000, yufighter, zubri, zziko, 787