Sanjala sam da lovim osmehe...

Sanjala sam da lovim osmehe...

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Pronadjoh u blogu moje prijateljice, Jelene, jedan njen davni zapis:

Sanjala sam da lovim osmehe, iste one majske, koji lete poput maca po novosadskim ulicama.
Negde je ostao urezan zapis tvog glasa u kom nema nicega sem plime straha da cu stvarno proci bez pozdrava, osmeha, pogleda cak.
Zauvek je ostao urezan uz zvuk ranojesenje lake kisice.
Uz zvuk saobracaja u mamurna jutra.
Uz zamor.
Uz ritam tvog hoda, nekom magijom preklopljenog sa ritmom mog srca.
Onog koje nisam izgubila odjednom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2243 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 2170 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9191vs, aleksandar11332, aramis s, avijacija, bb929, benne, blankspace, bozonspeedlab, cuculo, cyprus, dearg, dejan.7951, flavius89, gajasvi, goxin, Great White, GreenMan, ivran064, Jaz, K-1A, Kadzo, Khaless, KizJ, kunktator, MadMike, Marko Marković, Mcdado, Mercury, Miha79, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, milutin134, Mis uz pusku, Misterrno, moldway, Mrav Obrad, Ne doznajem se u oružje, Nikolajevic, nisamBot, OKT, pacika, Panter, Pekman, Permaldar, Plavi1, Polifon, Radio operater, Radula, Recce, Remain, rokokoko, Sharpshooter, skok, tamno.nebo, tm, Topaz9, tritonus, Tvrtko I, Veless, Vlada1389, vojnik švejk, vukovi, zaoka, zokilivac, Zrcalo