nije me dugo bilo...

1

nije me dugo bilo...

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Super su slike, nego gde je ovo slikano, tj gde je taj spomenik?



offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

Podsetio si me na ranu mladost, dok sam bio novosadjanin Very Happy

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Catrin ::Super su slike, nego gde je ovo slikano, tj gde je taj spomenik?
... Na Iriškom Vencu ( na Fruškoj Gori) ... neko je bio bajsom ... Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 1670
  • Gde živiš: Banja Luka

@gamzzy.......
Lepo zaista. Zivis sportskim zivotom. Very Happy
Ja bih se na Frusku Gru jedva izverao autom. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Crni Bane, pa nisi valjda SVE VREME bio tamo?!?! Laughing

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2006
  • Poruke: 568

Pa i da znaš da te nije bilo, od letos!

offline
  • life  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Feb 2006
  • Poruke: 1307

lepo,lepo kao i uvek Smile

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Moram da kazem nesto. Gamzzy juri kroz grad ko lud, dva put smo se sreli na istom mestu i to se odazvao tek na drugo zvanje jer je bio u brzini i onda slabo cuje Smile a jednom je tako projurio da me nije ni konstatovao Very Happy

Inace skoz mi je ok ovo sa bajkom ici svuda.
Svaka cast Wink

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Bajk je najbolje prevozno sredstvo, pogotovo za po gradu kroz gužve...

Inače, retko kada ponesem aparat Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1510 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 9 sakrivenih i 1410 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, ajo baba, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bojcistv, bpop, Ca6otep, cekic, Cirkon, coaaco, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, Duce, dule10savic, DuškoMraz, efektiva, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Gogi_avio, Goxy1, Great White, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, helen1, Helket, iceburn, ILGromovnik, istokzapad, konstruktor, Kototamopeva, kunktator, Kurgan, Lazur_01, leptirleptir, lord sir giga, markolopin, mean_machine, Medojed, miki69, mikidragi, mirkoro, MiroslavD, mm1811, Moldovan, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, Oscar, padamacki, Parker, Piani Jazzer, ping15, pisac12, PlayerOne, pobeda, Ray1973, Regrut Boskica, Remain, royst33, S-G, samo_citam, scimitar19, Shinobi, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, veljkovicdani, vidra boy, VJ, Zoran1959, Zorge, 1324