Koja je ovo pesma?

Koja je ovo pesma?

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2012
  • Poruke: 1153

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


P.S: U naslovu videa pise ROCKELL-(In A Dream) ali nije ta pesma... Confused Jel zna neko pesmu ili makar izvodjaca, bilo sta sto bi mi pomoglo da je nadjem? GUZ - Glavom U Zid



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Apr 2008
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Ank-Morpork

T. Bizzy - Banganyn (Chizmatonic's Jungle Myx)

Evo sampla na Amazonu: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

A inače:



Wink



03 Okt 2012 22:52 mpman Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1807 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 10 sakrivenih i 1742 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, bigbear, blatruc82, bojcistv, boxbole, bozzo27, bpvl, Bubimir, celt, dankisha, darkkran, Dekanovic, Djokislav, djonsule, dukajov, Džekson, gajasvi, Glavonja049, JOntra, Lux11, Milometer, Misterrno, Moldovan, MountAndBlade, neko_drugi, nesa1962, Nikolajevic, nisamBot, Nole, OKT, Orc, Oscar, raketaš, raptorsi, raso76, S2M, sale76, skok, SpaDej, Srdjan46, stagezin, synergia, tm, Tvrtko I, vathra, Vatreni Zmaj, VekiJ, VJ, Vlada78, vladom6, vladulns, Vrač, wulfy, Zmajac, zziko