Linkin park

Linkin park

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Rekla mi je drugarica da je dobra pjesma od Linkin park sad neka nova i kako mi ona rece na spotu se prikazuju sruseni blizanci u USA i prikazuju se valjda neki afrikanci siromasni,nesto mi je tako rekla pa ako neko zna neka mi kaze samo kako glasi naziv pjesme da bih je nabavio.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Nov 2005
  • Poruke: 531
  • Gde živiš: Novi Sad

nirre ::Rekla mi je drugarica da je dobra pjesma od Linkin park sad neka nova i kako mi ona rece na spotu se prikazuju sruseni blizanci u USA i prikazuju se valjda neki afrikanci siromasni,nesto mi je tako rekla pa ako neko zna neka mi kaze samo kako glasi naziv pjesme da bih je nabavio.Naziv pesme je What I've Done, novi singl ...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 953 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 4 sakrivenih i 933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Coabelgrade, Džekson, Istman, Kole1975, kutija11, larix, Markovic, novator, Primus17, S94, saputnik plavetnila, SlaKoj, uruk, voja64, Zoran1959