Virtualni Hard Disk na CD?

Virtualni Hard Disk na CD?

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2008
  • Poruke: 114

Imam virtualni hard disk na kome je neki OS i koji radi na virtual pc-u 2004.Interesuje me da li je moguce da sadrzaj tog virtuelnog hd-a nekako narezem na cd i koristim ga kao realni operativni sistem.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Kratko i jasno - ne.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 844 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 4 sakrivenih i 748 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, Aleksa 3215, Aleksej, Asteker, bavar357, bax0904, bojan_t, bojank, Bubili, bunker, celt, Cirkon, Comyymoc, Daba75, dexteroza, dj.ape, djile1, Djokkinen, Djota1, djuradj, dmitarche, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, dradex, DragoslavS, DrMrPr, Dukelander, dule10savic, Džekson, Electron, Foxdie, goran.vvv, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, Jablan, jalos, Jaxupa, JimmyNapoli, Jozo74, koom0001, kreker, Kudun, laki_bb, Laluvr, littlebunny, lukac, Maki1981, Marko1238, mikrimaus, mile.ilic75, mishkooo, Naj-Turs, neutrino, Nikola93., nikolapetkovic, nixos, nuke92, oldtimer, pein, Permaldar, Polifon, predragc, rovac, royst33, samoulogovankorisnik, samp1389, Semberija, Shinobi, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, Sone0883, ssekir75, stegonosa, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Tribal, Tvrtko I, VanZan, Velički, vlada035, vladom6, Volkcho, vrgudinac, zivojin32, ZlatniRez, Zmajac, Đurđevdan