Gde mogu da kupim...

Gde mogu da kupim...

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2009
  • Poruke: 1

Da li neko zna gde u Beogradu mogu da kupim naocare u obliku srca , ili one kao Kanye West [ pre neki dan sam widela devojku imala je te ''prugice'' shta su vec, do pola ] ?
Hvala

edit: ako neko zna, pls ... mojoj drugarici je za 5 dana rodjendan, pa hocu da joj kupim, zato mi sto pre treba ... Zagrljaj



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 10 sakrivenih i 940 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, airliners, Aleksandar Tomić, amonsrb, ArchaBasha, b_z_b, bigfoot, bokicacar, Boris90, BSD, burevesnik, Cicumile, Cirkon, cuvarkuca, djuradj, drimer, DrNeoCortex, Electron, galijot, Georgius, gost321, Hans Gajger, HawX, Helket, herrDule, hyla, indja, Jager715510, Jeremija98, Kajzer Soze, Kenanjoz, Kontrausluga, Lance Guest, leopard83, lord sir giga, Lotus, Lošmi, luka35, m94j, Major Tankosić, Malahit, Marky, maxim_von_burdengate, mercedesamg, MGBRBG, Mickey12345, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, milikonst, milutin134, mladen.zovko, mocnijogurt, Moldovan, moldway, mrm, nemkea71, nenad81, Niki2024, nikonema, OgnjenMitric, OKT, orfanel, pablojepao, Pekman, Pilence, Ray1973, savuni, Shinobi, singa, stegonosa, tomo2, TRZH92, ujke, vaci, veljko82, vidra boy, Vlada78, Vladko, Vlado82, vrgudinac, YU-UKI, Zastava, zdrebac, ZetaMan, ZlatniRez, Zvonkozvonko, zziko