I čemu sve ovo.....

1

I čemu sve ovo.....

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9691
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Pogledajte slike od početka do kraja....možda sam ja malo blesav i zaostao pa ne shvatam poentu.....A moguće da je u pitanju ona narodna-"Ima se-može se"


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Ne mogu da verujem!
Ciscov VoIP 7960 staje u foliju! Shocked

Mr. Green



offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

heeeeeeeej pa ljudi to je umetnost
priznajem nerazumem je ali to je urbana umetnost

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Neko je hteo da se nashali sa kolegom?!

Videli ste natpis "Foiled again"?

Ako nije to, ne razumem ni ja... Confused

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Koliko je para pukao ovaj lik za onoliku foliju? Smile

offline
  • Feky 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Senta

Pa garant su nekoga hteli da zajebu stim sto cemu stvari zapakovati u foliju Smile
Ja mislim i da su uspeli u tome,a posle su odpakovali,napunili foliju krompirima i fino ih ispekli Smile

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

covek nema pametnija posla ocigledno

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

e neko je i zato dobro placen

offline
  • Pridružio: 17 Jul 2005
  • Poruke: 3097
  • Gde živiš: "Daleko od Negdje"

E ovo je originalno, svakavih "sala" sam vidjela, pa neke i ja sama odradila ali ovo nisam. Eto meni ideje za novi nestasluk!

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

@Acid Burn

15.84 dolara je pukao po mojim proracunima. :-)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1078 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 7 sakrivenih i 1005 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, alex71, AMX72, Asteker, AudioTehnica, bankulen, Belac91, Bozjidar87, CHARLIE JA., Cirkon, Crazzer, darionis, Djokislav, Djota1, dolinalima, dradex, Flanker-G, france93, gomago, goran.vvv, helen1, Helket, igorkozar83, Insan, Jeremiah, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, kunktator, Kvaka22, leopard83, MaksicZoran, miki kv, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, milutin134, mishkooo, Mićko, mm1811, nebidrag, Nikoletina Bursac, nobutado, ObelixSRB, OKT, Orc, Papadubi, Pero, PO1974, Posmatrac77OKB, Pv123, sasa87, savuni, Seeker, Smiljkovich, sony771, stegonosa, troki1971, Tvrtko I, v82, vathra, Velizar Laro, Vlada76, Vojkan Petrovic, Zec, Zoca