|
Poslao: 18 Mar 2012 21:10
|
offline
- White Knight

- Počasni građanin
- Pridružio: 04 Jul 2011
- Poruke: 728
- Gde živiš: Loznica
|
XP je
Ubacio sam temu za Vistu, ikonice, sidebar i kursor
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Mar 2012 12:50
|
offline
- Brok

- Moderator foruma
- Mihajlo Bogdanović
- Linux driver - fighter - warrior
- Pridružio: 04 Maj 2005
- Poruke: 3272
- Gde živiš: u gradu Kraljeva
|
Sudo_su, evo korisnog lika,
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
da malo ulepsas svoj Debian.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Mar 2012 15:59
|
offline
- NiNo_8824

- Građanin
- Pridružio: 23 Maj 2010
- Poruke: 92
- Gde živiš: Oskarshramn
|
"magna86"
Mogu li dobiti link ili naziv gadgets-a koji koristis za merenje temp.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|