Zanimljiv razgovor

2

Zanimljiv razgovor

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Idiota imas svuda i zivih i mrtvih.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dale  Female
  • Jubilarni stanovnik grada
  • Pridružio: 27 Jan 2004
  • Poruke: 85
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Mrtvi su malo manje opasni po okolinu,ali nas ovi zivi...urnisu!
Zato treba naci srodnu dusu i zajedno koracati kroz zivot...
Kako kaze ona decija pesmica...zajedno smo jaci!



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

purgatory Very Happy

btw jel stvarno postoji zivot posle smrti Smile

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

@Snoop

Ima jako lak nacin da to saznas Twisted Evil Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1039 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 1028 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, Deki Duga Devetka, goran.vvv, Jester, mile.ilic75, proka89, saputnik plavetnila, shiro, TRZH92, Zastava