|
Poslao: 12 Maj 2006 00:33
|
offline
- Pridružio: 01 Mar 2006
- Poruke: 46
- Gde živiš: sokobanja
|
ide leto, dizu se temperature, cime i kako sniziti temperaturu maticne ploce i procesora?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 12 Maj 2006 07:39
|
offline
- Majkl 1
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 09 Apr 2006
- Poruke: 11
- Gde živiš: Beograd
|
Stavi u kuciste evnilator, da izduvava pozadi, znaci prikacis na zadnji deo kucista sa unutrasnje straane, i stavi napred da uduvava vazduh a najjednostavnije je otvoriti bocnu stranicu i ako drzis u zatvorenom stolu, izbusiti rupe na stranicama stola.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2006 13:58
|
offline
- noname1
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 28 Avg 2006
- Poruke: 18
|
Nemoj bez preke potrebe da drzis otvorenu stranicu kucista, to ti je mac sa dve ostrice, hladjenje je bolje ali prasina koja ulazi radi svoj posao. Najbolje stavi napred jedan ventilator od 80mm da uvlaci vazdduh, a pozadi jedan od 80mm ili od 90mm ili od 120mm u zavisnosti koji mozes da montiras na kuciste i njih postavi u polozaj da izvlace topao vazduh iz kucista napolje, ili pozadi mozes da stavis i dva ventilatora od 80mm, naravno ako ti to dozvoljava kuciste.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Okt 2006 08:19
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
noname1 ::Nemoj bez preke potrebe da drzis otvorenu stranicu kucista, to ti je mac sa dve ostrice, hladjenje je bolje ali prasina koja ulazi radi svoj posao. Najbolje stavi napred jedan ventilator od 80mm da uvlaci vazdduh, a pozadi jedan od 80mm ili od 90mm ili od 120mm u zavisnosti koji mozes da montiras na kuciste i njih postavi u polozaj da izvlace topao vazduh iz kucista napolje, ili pozadi mozes da stavis i dva ventilatora od 80mm, naravno ako ti to dozvoljava kuciste.
Kontam ja da želiš da pomogneš, ali verujem da se čovek snašao za ovih 5 meseci
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Okt 2006 12:42
|
offline
- Pridružio: 18 Nov 2005
- Poruke: 79
- Gde živiš: NBG
|
Techni azot !Shalamala.Najbolje je zadihtovati kuciste,a unutra ubaciti 12v frizider za kola,uz izvesne promene,i 2 napajanja,jedno da stalno gura friz,a drugo da se pali po potrebi,tj. da gura komp...Tako nesto je otprilike kod mene u trenutnoj pripremi...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Okt 2006 22:37
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
Ako kojim slučajem imaš A64, onda ti to nije ni malo poterbno...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Nov 2006 00:56
|
offline
- Nenad026
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 22 Sep 2006
- Poruke: 1
|
narode da li ste pokusali malo da prckate po biosu,kako bi povecali broj obrtaja ventilatora, i smanjili temperaturu.ima li neko iskustva sa ovim podesavanjem biosa?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Nov 2006 22:39
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
Naravno da imamo iskustva sa podešavanjem bios-a
|
|
|
|
|
|