Da li ce biti novog domena mycity?

1

Da li ce biti novog domena mycity?

offline
  • Matori  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 02 Maj 2008
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Zrenjanin

Posto je proradio nov srpski domen .rs, a stari .rs domeni rade samo jos do 30. septembra 2009., da li ce se MyCity prebaciti na nov domen? i kako ce on glasiti?

Recimo: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ili [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
licno, bolji je samo .rs

P.S. hiperlinkovi ne rade, to su samo predlozi...

Cool



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Naravno da ce proraditi. Uskoro.
Koliko ja znam bice .rs



offline
  • Matori  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 02 Maj 2008
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Zrenjanin

ok. a hoce se sve onda prebaciti tamo, ili cemo sve morati pisati iznova?

offline
  • Tomica
  • Komitet za bezbednost saobraćaja
  • Pridružio: 22 Jun 2006
  • Poruke: 430
  • Gde živiš: Kragujevac

Naravno da ce se sve sacuvati...

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Ma jok, krecemo svi od nule Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Bojan ::Ma jok, krecemo svi od nule Mr. Green

Joj. Opet moramo da biramo moderatore i smoderatore, miss i mistera Mr. Green

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

nikoola ::Joj. Opet moramo da biramo moderatore i smoderatore, miss i mistera Mr. Green

Dobrovoljno se javljam za moderatora!Mr. GreenMr. Green

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Vaso, upisan si u tefter. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

vasa-93 ::Dobrovoljno se javljam za moderatora!Mr. GreenMr. Green

A sta bi ti da moderises? Shocked

Ili nije vazno? Daj sta das Mr. Green

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Astronomija bi bila ok.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11453 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 10 sakrivenih i 11365 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, alke12, ArmFPGA, Bbbggg1979, bigbear, bojank, bokicacar, bpvl, bunker, CHARLIE JA., Cicumile, cojapop, DaliborVukadinovic, dd201176, debeli, Demi87, dinamik, dolinalima, DonRumataEstorski, drimer, Džekson, Eagle_1, Electron, esko_hz, Feller, Gitzherai, goran.vvv, GrammaticalAnalysis, gregorxix, GveX, igorkozar83, Igritelj, ivran064, JOntra, kibihrchak, king111, kozhedub, kreker, Kruger, kunktator, Lepi Jova, lord sir giga, MaksicZoran, mat, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, milan47, milenko crazy north, monomah, nekdo, Niki2024, Pale2025, panzerwaffe, Pilence, PlayerOne, Prometeus, Pururin, Pv123, raptorsi, S2M, Shinobi, sistem22, Srky Boy, TRZH92, vaci, Valter071, Vanderx, veljko82, virked, voja64, vrgudinac, Wehicle, XBMC, xoxxvelja, Zoca, Zorge, 79693