Moj prijedlog!

Moj prijedlog!

offline
  • Pridružio: 13 Dec 2009
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: RS

Evo jedan moje prijedlog u vezi sa Windows Forumom...

Naime,moj prijdlog je da se u WindowsForumu ..naprave podforumi..
Windows XP
Widows Vista
Widows Seven
pa i ako treba
Windows 2ka
Win '89 ..itd

Radi bolje preglednosti i organizacije forum!


Pozdrav!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 13 Dec 2009
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: RS

Nisam vidio.....Izvinjavam se!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 953 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 4 sakrivenih i 933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Coabelgrade, Džekson, Istman, Kole1975, kutija11, larix, Markovic, novator, Primus17, S94, saputnik plavetnila, SlaKoj, uruk, voja64, Zoran1959