,,Gorski vijenac" Petar Petrovic Njegos

,,Gorski vijenac" Petar Petrovic Njegos

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2011
  • Poruke: 1

U utorak imamo pismeni iz srpskog...Treba da pisemo o Gorskom vijencu,a ne razumem to delo. Moze li neko ukratko da mi kaze sta se radi u njemu?? Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Student
  • Pridružio: 28 Jul 2010
  • Poruke: 377
  • Gde živiš: Kuca pored puta

Jaoj ne moze ukratko. A i ogresio bi se o Njegosa i o knjizevnost kada bi nesto poceo da prepricavam. Moras to procitati msm ne moras ali steta je ne procitati takvo delo.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 965 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 7 sakrivenih i 892 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, b_z_b, bobo85, BOXRR, Bubimir, cenejac111, Chainsaw, crnogorac, darionis, deLacy, dinamik, Draganeli, drale12, drimer, Duce, dukajov, dzada, efektiva, Flanker-G, Gall, HrcAk47, iceburn, igorpet, ikan, Ivica1102, jalos, jarovitt, Jecmendo, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, lanishtefm, m94j, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, Mrav Obrad, nebidrag, nevjerna beba, OgnjenMitric, OKT, pein, Permaldar, raptorsi, repac, rovac, S-G, S2M, Shinobi, Smiljkovich, ss10, stegonosa, stokssone, tm, tuf, Vanderx, vathra, vladom6, vrgudinac, vzd1389, wolf431, Zavulon, zemljanin, Zoran1959, Zrcalo, 79693