google mail

1

google mail

offline
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 74

Ako tema nije na mestu ja se izvinjavam!Da li neko zna koji port koristi google mail, jer sam cuo da preko tih portova stizu razni crvi i ostala gamad!
Hvala unapred!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Nov 2005
  • Poruke: 4

pop >>>> 995
smtp >>>> 465



offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

Plaser ::Ako tema nije na mestu ja se izvinjavam!Da li neko zna koji port koristi google mail, jer sam cuo da preko tih portova stizu razni crvi i ostala gamad!
Hvala unapred!

GMAIL je ubedljivo najsigurniji webmail na svetu.

offline
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 74

Izgleda da nesto nije u redu ja cuo da google mail ide preko porta 1026 i 135, a tu kazu da ima dosta tih gamadi!
I ja takodje koristim gmail i nikada do sada nisam imao problema!

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

135 je standardni Smile

offline
  • MANA  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 18 Avg 2005
  • Poruke: 475
  • Gde živiš: Kući

xxtreman2 ::pop >>>> 995
smtp >>>> 465

a zar nije smtp 25 ?

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 799
  • Gde živiš: Beograd

MANA ::xxtreman2 ::pop >>>> 995
smtp >>>> 465

a zar nije smtp 25 ?

465 je secure connection (TLS)

offline
  • MANA  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 18 Avg 2005
  • Poruke: 475
  • Gde živiš: Kući

Hm, strange...
Ovako je podeshno kod mene ne thunderbirdu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
smtp je podeshen na 25 i radi Smile

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

A da li ti outgoing ide preko gmaila, ili imas jos neki drugi smtp podesen?
Ako imas vise mail adresa, u TB-u mozes samo jedan postaviti za odlazne mailove.

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 147

jedno glupo pitanje...

jel to moze da se koristi mail klijent za skidanje poste sa Gmail-a?

Dopuna: 04 Nov 2005 10:31

Snasao sam se... Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 973 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 5 sakrivenih i 907 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Apok, aramis s, Asparagus, Avalon015, blatruc82, bojank, bojanstros9, Brankojle, cole77, Colt D, cuvarkuca, Dado78, desmeki, Djokislav, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dzambas, famoso, Georgius, Gogi_avio, gregorxix, gusi, Hans Gajger, herrDule, InzenjerBL, ivran064, Jecmendo, Jovan1983, Kajzer Soze, Kvaka22, laurusri, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Marko Marković, markolopin, mat, MB120mm, Miler88, MILO-VAN, Mirage 2000N, nenad81, nevjerna beba, nobutado, Oscar, Poof, proka89, Pururin, S.Palestinac, saki80, Sava89, Semberija, ShtagodShtagod, smes_no, Szigetwar, tomigun, vrgudinac, xAlex2, Zorge