hotmail.com

hotmail.com

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2006
  • Poruke: 190

Pozdrav,

ovo nisam znao gdje da postavim pa evo odlucih da to bude ovde. U pitanu je jedan problemcic na hotmailu.

Naime, prijateljica je otvorila nalog na hotmailu i u formi za registraciju je unjela nesto bezveze u polja ime i prezime. Medjutim sad joj taj bezvezni unos prikazuje kao display name i ne moze ga promjeniti. Molila je mene a ne mogu ni ja. Isao sam u opcije i probao sa help i dogadja se sljedece:

nikako ne mogu to da izmjenim, i ako u jednom momentu to uslijem preko one live varijante opet se to nigdje ne prikazuje.

Kako to rijesiti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

To sto upises u FirstName to ti stoji u messengeru Wink
A ako oces da ga promenis da drugi vide nesto drugo, ako koristis Windows Live Messenger ides na Tools->Options->Personal i u Type your name as you want others to see upises sta zelis.



offline
  • Pridružio: 05 Jan 2006
  • Poruke: 190

da to je na messengeru, a sta je sa slanjem poste sa hotmaila i sa display name

Dopuna: 20 Avg 2007 0:17

uspi sam al preko IE, samo u IE moze to da se uradi

offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

To izgleda dobro radi samo sa IE.Meni sa fireefoxom tako sporo otvara hotmail da ga uopste i ne koristim Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 822 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 3 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 90SIN, Aleksa 3215, b_z_b, Baždaranac, Bbbggg1979, bojanM84, BUDDAR70, cakija, Cigi, Comyymoc, Demi87, Duce, dushan, Dzoni2412, ekipo26, g_g, GeoM, HogarStrashni, Imperator_Aleksandr_lll, Kruger, kutija11, ladro, Lance Guest, LostInSpaceandTime, Markovic, marsovac 2, mkukoleca, mnn2, Mzee, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Panter, Papadubi, Promising0, repac, S2M, sap, Sarmat, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tomigun, vaci, vargas, Vladimir90, Vlado82, xAlex2, Zorge