Fujitsu Siemens D1567 Matična Ploča

Fujitsu Siemens D1567 Matična Ploča

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2013
  • Poruke: 52

Imam matičnu ploču Fujitsu Siemens D1567 na starom kompu, a želim da stavim novi sistem preko USB, da li podržava ta matična, hoće li otvoriti ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 1872

Napisano: 28 Feb 2013 22:07

Imao sam tu maticnu i ona u BIOS-u nema opciju "boot from USB", ali mozes probati sa Plop boot menager-om da bootujes sa USB-a.
-Download: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
-Korisna tema: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
-Sta uraditi kad skines:
vasa.93 ::U arhivi koju si preuzeo imaš folder Windows. Kada uđeš u isti, videćeš fajl InstallToBootMenu.bat koji kad pokreneš dobiješ sledeći prozor:



Znači, pritisneš y i ovaj boot manager se instalira.

i naravno restart.
I prvo znas li napraviti bootabilan USB?
-Objasnjenje: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



P.S. Na toj maticnoj sam samo trazio tu opciju i znam da je sigurno nema,ali nisam pokusavao.Sa drugom maticnom (koja takodje nema opciju "boot from USB" u BIOS-u) sam nekoliko puta bez problema boot-ovao sa USB-a.



offline
  • Pridružio: 10 Jan 2013
  • Poruke: 52

Hvala, napravio sam vec, sad digao sistem na lap topu. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 865 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 6 sakrivenih i 782 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asteker, bankulen, Banovo Brdo, bokicacar, Boris90, BOXRR, CHARLIE JA., Civa, crnogorac, dankisha, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, Djota1, djukapfc, djuradj, Draganeli, DragoslavS, drimer, Dzambas, Electron, Feller, Gitzherai, Great White, Hans Gajger, igorkozar83, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kovac9mm, Laki71, Lep1na, luka1978, Marko Marković, Mcdado, mdp92, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, monomah, Mrav Obrad, Ne doznajem se u oružje, Niki2024, nuke92, obsc, OgnjenMitric, OKT, Orc, Paklenica, pds, Petarvu, Pilence, Promising0, Pururin, ruma, sale76, Seeker, Singidunumac, Spreewerk, Toper, vathra, Velibor Radoja, vidra1, vladao75, Zec, Zoca, Zrcalo, zvomar