Termalna pasta

Termalna pasta

offline
  • Computer Professional Master
  • Pridružio: 11 Jan 2014
  • Poruke: 269

Interesuje me koliko se stavlja termalne paste na procesor?Ikoliko ne smem da palim racunar kad tek stavim termalnu pastu?Unaapred hvala! Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Jan 2011
  • Poruke: 997

Termalne paste ne treba staviti premnogo da se razmase i po okolini, dovoljno je samo tanak sloj na preocesor kako bi popunila neravnine izmedju procesora i kulera sto joj je i uloga. Imas dosta tutorijala na youtube pa pogledaj imas razlicite nacine nanosenja paste.
Sto se tice paljenja kompa mozes slobodno odmah nakon nanosenja nista nece hvaliti.



offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

A da proguglas malo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 731 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 5 sakrivenih i 645 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., airliners, ALEXV, annon, bankulen, Bobanzd, Bombarder, Boris BM, BORUTUS, brandža84, BSD, Bubili, Bumbo, C-Gun, Cirkon, crazydkure, Demi87, Dioniss, djuradj, dmrdc, Dorcolac, Dzambas, Džekson, Feller, FOX, Foxdie, g_g, Goran 0000, Guster25, Hans Gajger, Incognito, JK, Kruger, Laluvr, luka35, M74AB3, m94j, Marko Marković, medaTT, Milanče222, Miler88, miljannis, mino bosanac, Mis uz pusku, momcilob55, mrgud2025, nemkea71, nnovakis, Nomica, novator, Orc, Panter, pein, porticco, Promising0, RajkoB, rikirubio, Rok A Bit, Rupert, S-G, sale76, simicnenadbg, Sky diver 29, SlaKoj, Slingshot, Smor, sova72, t.mile, tajvankanasta, tooljan, vaci, VekiJ, Vlada78, vlado_pg, voja64, x9, xAlex2, XBMC, ZetaMan, ziggga, Zorge