podesavanje 5.1 zvuka na ploci asus m2n-x plus

podesavanje 5.1 zvuka na ploci asus m2n-x plus

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2007
  • Poruke: 35

Potrebna mi je pomoc oko podesavanja 5.1 zvuka.Kada stavim drajvere koji su dosli uz plocu na kartici audio I/O imam mogucnost izbora izmedju slusalica,2 zvucnika ili 4 zvucnika.Ne postoji mogucnost promene konfiguracije dzekova na zadnjem panelu.Pomagajte...

Dopuna: 07 Okt 2008 23:30

Skino sam najsvezije drivere sa zvanicnog asus sajta i sad sve radi.Hvala .



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1001 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 7 sakrivenih i 922 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, alex71, Arsenije, b_z_b, blue, bojcistv, boromir, bpvl, Brankojle, bukefal, Colt D, curiosity, dejan1972, draganca, drimer, DrMrPr, DrNeoCortex, EXIT78, Georgius, goran.vvv, HawX, Incognito, Jaz, jon istvan, kalens021, kaput21, kozhedub, Kruger, kunktator, Leonov, limeni, Milan Miscevic, Miler88, Milos ZA, Misterrno, Motocar, Mrav Obrad, MrNo, mrvica78, Naj-Turs, nelezele, nikolapetkovic, nixos, nuke92, Orc, Papadubi, Pavel Medved, pirke96, plazma keks, Qvazimodo, S-G, sajorg, sap, Srki98, srđan, stegonosa, stingD, Tas011, Tila Painen, Tvrtko I, ujke, v82, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, YU-UKI, zgoljo, zillbg, Zrcalo, Zukov, Đurđevdan, 79693