zujanje i nenormalna temperatura

1

zujanje i nenormalna temperatura

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2014
  • Poruke: 5

Kada je upaljen kompijuter, iz kucista se cuje kao da ce poleti. U sustini kada se igraju igrice ili tako nesto dosta je bucniji, ali i kada ga niko ne koristi se cuje.. i pritom :

Ima li neko ideju sta je problem? :/



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Kada je zadnji put čišćena prašina u kućištu?



offline
  • Pridružio: 19 Nov 2014
  • Poruke: 5

Pre manje od nedelju dana je sastavljeno kuciste..kupili smo novi hard disk i stavili ostale delove kompijutera koji je koriscen pre 2 3 godine. Tada je sve super radilo. I kad smo ga sastavili prvih par sati je radio savrseno, bio tih.. sad ga cujem u drugoj sobi kao da je usisivac... i kad se koristi malo duze uspori se poprilicno

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Skini CoreTemp
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Napravi screenshot njegovog prozora i psotavi ga ovdje.

Uputstvo za pravljenej screenshota imaš ovdje:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Možeš li nam dati detaljan spisak komponenata u tom računaru?

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2014
  • Poruke: 5

pentium d945 cini mi se,na 3.4ghz.3.5 gb rama,ga-945-pl ,plocaradeon x1600pro. Ovo cu slikati sutra posto nisam pored racunara sad. Inace te komponente su stajale par godina, nekoriscene. Moze li to prouzrokovati problem? Hvala na pomoci

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Jedino što mi pada na pamet jeste prašina na cooleru. Da li ste skidali kuler sa procesora?

offline
  • Pridružio: 12 Avg 2010
  • Poruke: 493
  • Gde živiš: Cork, Irska

Mozda landara ventilator od neki kabli Smile

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2014
  • Poruke: 5

Otvarali smo kuciste, sve je na svom mestu, mislim ne udara nista. Cini mi se da nismo skidali kuler. Ovaj program mi za sve temperature pise 0 stepeni o.O

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Probaj onda sa AIDA64
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Sa lijeve strane, Computer -> Sensors i vidi tu kolike su temperature jezgara.

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2014
  • Poruke: 5

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2048 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 7 sakrivenih i 1959 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, Apok, ArchaBasha, bojan313, bojank, boromir, boskelazo, BOXRR, bpop, Camposam, Centauro, Cirkon, Comyymoc, Cvexi, dejan1972, deks, drimer, DrMrPr, Electron, Flanker-G, FOX, Georgius, goran.vvv, Goran_, Grebostrek, Hitri, howyesno, Insan, Ivoo, Jager715510, Jeremiah, jon istvan, JOntra, kaput21, kybonacci, Lep1na, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Miler88, milos97, Mirage 2000N, mrdaak, MrG, mrgud2025, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nenad81, Nepopravljivi, Nikola93., Nikoletina Bursac, nixos, nnovakis, Ns1975, OgnjenMitric, operniki, ozzy, Pantaaa, Panter, pein, Pekman, peradetlić, PlayerOne, Primus17, procesor, Pururin, Reddot, sap, sekretar, shadower78, Shinobi, Sirius, stefan95, tamno.nebo, taomaster, Tihi86, VBoss, VJ, vrgudinac, YugoSlav, zokizemun, 79693